Kurumsal

20150131_145438

Uğur Yapı Ticaret Orman Ürün.İnş.Taah.Tur.İth.İhr.veTic.Ltd.Şti

Bodrum Yarım adasın da 25 Yıldır müşterilerine kaliteli malzeme, yüksek müşteri memnuniyeti, zamanında teslim ve verilen sözlerin her zaman arkasında durarak büyük bir başarıya imza atmış olamanın gururunu duyuyoruz.

Firmamızda kurulan deneyimli ekipler, teknolojik altyapı ve bunlara cevap verebilecek depo-lojistik imkanları ile güçlenen ve büyüyen firmamız, müşterilerine daha geniş, daha etkin bir hizmet verebilmek amacıyla tüm ekipmanlarıyla bir yapı markete dönüşmüştür.

Hizmet verdiğimiz uygulayıcılar, taşeron firmalar, müteahhitler, turizm tesisleri ve tüketicilere daha hızlı, daha kaliteli hizmet verebilmek için, kurumsallaşma çabalarına devam eden ve her zaman daha büyük hedefleri olan Uğur Yapı temsil ettiği markaların büyüklüğüne yakışır bir firma olabilmek için insan gücünü ve altyapısını sürekli güçlendirmektedir.

Organizasyon yapısını güçlendiren, misyonundan hiçbir zaman vazgeçmeyen, günümüz teknolojisine ayak uydurarak gelecekteki değişimleri şimdiden gözlemlemeye çalışıp adımlarını ona göre atan Uğur Yapı Ailesi olarak bizleri yalnız bırakmayan tüm müşterilerimizle birlikte yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir