Mekap İş Ayakkabıları

0 Comment

İş güvenliği ayakkabıları konusunda MEKAP, %100 müşteri memnuniyeti ile yola çıkmış olup, 1972 yılından beri, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan bir markadır. Kalite ve süreklilik konusunu kendine amaç edinmiş olup, uzun yıllardan beri adından söz ettiren bu marka, alanında çok uzun zamandır bir numara kalmayı becerebilen nadir markalardandır. İnsan sağlığı konusunda oldukça hassas olan bu marka, ürettiği ayakkabılarla, müşteri sağlığına ne kadar önem verdiğini de göstermektedir.

MEKAP iş güvenliği ayakkabılarının gerek rahatlığı gerekse kalitesi, takdire şayandır. Misyonu, insan sağlığı olan bu marka, ürettiği her ayakkabı da müşterisini düşünerek hareket etmiş ve bu yüzden, bol çeşide sahip olan bir marka halini almıştır. Gerek uzman ekibi, gerek müşteri hizmetleri konusunda, müşterisini asla yarı yolda bırakmamış olan bu marka, insan sağlığına gerekli özeni göstererek, ürettiği ayakkabılarının kalitesiyle de bunu kanıtlamıştır. İş güvenliği, uzun yıllardır ülkemizde de önemsenen bir konu. Neticesinde her şirket, çalıştırdığı kişinin güvenliğini sağlamak durumunda.


İşte MEKAP markası

Şirket sahiplerinin bu ihtiyacını anlayarak, uzun yıllardır onlara yönelik çalışmalarını sürdürmüştür ve, sürdürmeye de devam etmektedir. MEKAP, 1972 yılında, Poliüretan enjeksiyon sistemi ile üretim yapan Türkiye’de ki il markadır ve 1996 da bu tecrübesini iş güvenliği ayakkabılarına taşımıştır. 40 yılı aşkın bir süredir sizlere hizmet veren bu markanın tek istediği, müşterilerinin üstün memnuniyetini sağlamaktır. MEKAP markası, müşterilerinin memnuniyetini sağladıklarında, kendileri de memnun olan, alanında uzman bir ekibe sahiptir. Zaten 40 yılı aşkın bir süredir, iş güvenliği ayakkabıları konusunda zirveyi koruyarak, bunu da herkese kanıtlamış bir markadır.

MEKAP, ISO EN 20344/20345/20347, ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 gibi uluslar arası belgelere sahip bir firmadır ve sadece bu bile, müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiklerinin bir göstergesidir. Eğer siz de, üstün hizmet ve kaliteli ürün almak istiyorsanız, uysisguvenligi.com u  ziyaret ederek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda ki, iş güvenliği ayakkabılarına kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Unutmayın,
MEKAP misyonu da, vizyonu da müşteri memnuniyeti ve insan sağlığına önem veren, nadir markalardan biridir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir