Neden Sika

0 Comment

BAŞARI KONUSUNDA İNSANIN BAKIŞ AÇISI

Sika’da ortaklık, direnç ve yenilik değerlerine dayanan kurumsal bir kültür olduğunu göreceksiniz. Çok şey bekliyoruz ama sunduğumuz çok daha fazla şey var. Ulusal seviyelerdeki sosyal güvenlik imkânları ve maaşlar ile hedefimiz, performansı ve sorumluluğa bağlı olarak elde edilen bağlılığı ödüllendirmek. Ayrıca şu konulara da öncelik veriyoruz:

GELİŞME FIRSATI

Hedefimiz, yeteneklerin geliştirilmesi için fırsat oluşturmak. Çalışanlarımızın belirlenen hedeflere ulaşmasını beklerken, aynı zamanda iş tasarımı, uluslararası kariyer fırsatları ve ekip çalışmasının Sika Group’da çalışanlar için temel unsurlar olması için de esneklik sağlıyoruz.

 

BİREYSEL SORUMLULUK

Sika çalışanlarının en göze çarpan özelliği, yüksek derecede sosyal yetenek ile karmaşık bir işi gerçekleştirebilme becerileri, işi ilerletebilmeleri, değişik seçeneklere uyum sağlayabilmeleri ve stratejik hedeflere göre konumlanabilmeleri. Amacınız sadece gerçekleştirmek değil, sonuçları zamanında ortaya koymak mı? Öyleyse, Sika bunun için uygun.

PRAGMATİK ÇALIŞMA ORTAMI

Siz, mükemmel olmak için çabalıyorsunuz. Sika, çalışanların kendi mesleki donanımlarına ve kişisel becerilerine göre gelişebildikleri bir faaliyet ortamını teşvik ediyor. Yenilik, performans ve karşılıklı saygının gelişebildiği, işlerin yapılması amacıyla personelin performansını teşvik eden bir ortam için çaba sarf ediyoruz.

AÇIK İLETİŞİM

Açık, özel amaçlı ve anlaşılır iletişim standartları taahhüt ediyoruz. Sika’nın kurumsal yapısı, karar almada uzman çalışanların yer almasını garantileyen iş birlikçi bir yönetim tarzı ile tamamlanıyor.

GÜVENİLİRLİK VE SAĞLAMLIK

Sika sürekli olarak başarılı bir şekilde gelişiyor ve büyüyor. Kaspar Winkler ve Dr. Fritz Schenker tarafından oluşturulan firmanın kuruluş prensipleri, öncülük ve girişimcilik ruhuna odaklanıyor. Günümüzde, uzun vadeli hedeflere göre oluşturulan kurumsal gelişmelerle aynı doğrultuda olmak için, yenilikler ile ilerleme cesareti direnç ile birleşiyor. Sika uzun vadede iş oluşturmak ve işleri muhafaza etmek için sürdürülebilir büyümeyi güvenceye alıyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir